Przeglądarki internetowe

¬ Chrome

Dlaczego właśnie Google Chrome? Google Chrome jest przeglądarką internetową, w której witryny internetowe i aplikacje są szybkie jak błyskawica, chwali się google. Przeglądarka jest naprawdę godna polecenia i zachęcamy do instalacji.


¬ Firefox

Najnowsza odsłona popularnej przeglądarki internetowej. Firefox to darmowa przeglądarka www, stanowiąca wolne oprogramowanie, dostępna dla systemów Windows, GNU/Linux i Mac OS X. Program jest mały i szybki, a jednocześnie oferuje szerokie możliwości.


¬ Opera

Jest to wielofunkcyjny program sieciowy, w skład którego wchodzą: przeglądarka WWW, klient poczty i Usenetu, klient IRC, czytnik RSS. Opera w wersji 9 przeglądarka jest także wyposażona w obsługę protokołu BitTorrent oraz widgetów.


¬ Safari

Po raz pierwszy użytkownicy Windows mają okazję by sprawdzić przeglądarkę Safari, stosowaną przez użytkowników Mac'ów. Safari jest szybsze niż Firefox oraz Internet Explorer oraz ma wbudowane takie funkcje jak blokowanie wyskakujących okienek, czy przeglądanie stron w zakładkach.Odtwarzacze plików muzycznych i video¬ K-Lite Codec "MEGA Pack"

Mega pakiet kodeków firmy K-Lite. Dzięki niemu można zarówno odtwarzać jak i kodować wszystkie najpopularniejsze aktualnie formaty plików dźwiękowych oraz wideo. Pakiet Mega obejmuje również kodeki QuickTime Alternative i Real Alternative.
logomini
Copyright 2007 © Di-net.pl