Strefa Klienta


Specjalnie dla naszych klientów udostępniamy Strefę Klienta w której mogą państwo w karzdej chwili z poziomu przeglądarki WWW skorzystać z dwóch serwisów:


Wirtualnego Biura Obsługi Klienta: umożliwia naszym klientom wydrukowanie faktur, sprawdzenie salda płatności, zmianę swoich danych kontaktowych z dowolnego miejsca w którym jest dostęp do internetu.

-Aby zalogować się do serwisu WBOK należy pamiętać swój numer urzytkownika (ID) i hasło (PIN), dane te zapisane są w umowie na drógiej stronie w punkcie 7 umowy oraz na ksiąrzeczce opłat.


Webmail: umożliwiający dostęp do poczty elektronicznej z wykorzystaniem przeglądarki WWW, bez konieczności konfigurowania programu pocztowego w komputerze i tak jak usługa WBOK jest dostępna w karzdym miejscu z dostępem do sieci.

-Aby korzystać z poczty e-mail w naszej domenie należy skontaktować się z nami wypełniając FORMULARZ i podać dane potrzebne do założenia konta pocztowego (nazwę adresu e-mail np.. jan@di-net.pl oraz hasło). Dane zostaną dodane do serwisu po czym będą mogli państwo kożystacz z usługi webmail.Dzięki tym rozwiązaniom kontakt z naszą firmą będzie o wiele prostrzy i umożliwi na więkrzą swobodę naszym klientom którzy potrzebują szybkiego dostępu do informacji o płatnościach, fakturach.logomini
Copyright 2007 © Di-net.pl